Movies
Ratings
479
MonsterRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5- Replacement Driver VLOGRated ★ 3.0