Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Motel CaliforniaRated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0