Titles you rated
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5