Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 1.5
Love On-AirRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0