Titles you rated
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
SafeRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The GuardiansRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 0.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0