Series
Ratings
91
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
AwakenRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 1.0
Flower of EvilRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Reflection of YouRated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 2.0