Series
Ratings
42
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0