Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Poison Berry in my BrainRated ★ 3.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
FameRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Sophie's RevengeRated ★ 3.0