Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Miss in KissRated ★ 4.0
Love Stories From Fukuoka 12Rated ★ 3.5
Noble, My LoveRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5