Series
Ratings
92
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0