Series
Ratings
33
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
The Expanding Universe of Ashley GarciaRated ★ 3.5
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0