Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5