Titles you rated
- HanamonogatariRated ★ 3.5
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.5
Dagashi KashiRated ★ 3.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 2.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.5
NisemonogatariRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.0
OverlordRated ★ 2.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
HyoukaRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.5
No Game No LifeRated ★ 4.0