Movies
Ratings
187
OppenheimerRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Lost In LoveRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5- Well-dyingRated ★ 4.0