Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0