Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5