Titles you rated
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
TazzaRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0