Titles you rated
RiddickRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
BurntRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 0.5
PredestinationRated ★ 3.0