Titles you rated
The MasterRated ★ 3.5
IntoleranceRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HomecamRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0