Titles you rated
Catch Up My PrinceRated ★ 5.0
Exquisite Wolf HeartRated ★ 3.5
Heart of LoyaltyRated ★ 3.0
You Are My GloryRated ★ 4.0
Racket BoysRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Untold Stories of Tang DynastyRated ★ 2.5
Detective LRated ★ 5.0
An Oriental OdysseyRated ★ 5.0
Listening Snow TowerRated ★ 3.5
The Legend of DuguRated ★ 5.0
Investiture of the GodsRated ★ 4.0
Ban Shu LegendRated ★ 3.0
The Love Lasts Two MindsRated ★ 5.0
General's LadyRated ★ 4.0
Novoland: The Castle in the Sky Season 2Rated ★ 5.0
Bright As the MoonRated ★ 2.0
Love & The EmperorRated ★ 0.5
Douluo ContinentRated ★ 5.0
Legend of AceRated ★ 0.5