Titles you rated
A New LeafRated ★ 3.0- What Is Love?Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0- サプリRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
Queen of AhyunRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Our Paradise Season 1Rated ★ 3.5