Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 1.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0