Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
FargoRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.0
Killing Them SoftlyRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 0.5
MulanRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0