Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
The Platform 2Rated ★ 2.0
No More BetsRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 1.0
Madame WebRated ★ 1.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
AbigailRated ★ 1.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.0