Series
Ratings
28
ERASEDRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Blend SRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0