Titles you rated
Planetarian: The Reverie of a Little PlanetRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Asterisk WarRated ★ 5.0- 푸른 저편의 포리듬Rated ★ 4.5
- DEATH NOTERated ★ 5.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
The Asterisk War 2nd seasonRated ★ 5.0- 신들의 장난Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
High School FleetRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Hand ShakersRated ★ 4.0- アンジュ・ヴィエルジュRated ★ 3.5
- Hashtag CUBERated ★ 4.0
- Gourmet Road Season 2Rated ★ 4.5
Magic of stellaRated ★ 4.5
Active Raid: Public Mobile Assault Unit EightRated ★ 3.5
4MINUTE's VideoRated ★ 4.0