Titles you rated
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0