Titles you rated
The Asterisk WarRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
MamaRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0