Titles you rated
Evan AlmightyRated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
MotherRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.5
QuickRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 5.0