Series
Ratings
30
The MentalistRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0