Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
V/H/SRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0