Movies
Ratings
174
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 1.5
The SpiesRated ★ 1.0- Untouchable LawmenRated ★ 1.0