Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 2.0
PastaRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0