Movies
Ratings
83
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
WimbledonRated ★ 4.0
The GrudgeRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Suicide ShopRated ★ 5.0
JobsRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0