Movies
Ratings
3123
Reality+Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Crimes of PassionRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5- JAURIM, The WonderlandRated ★ 2.5
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.5
The Children's HourRated ★ 3.5
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 2.5
GagarineRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Full TimeRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
Corpus ChristiRated ★ 2.5
First ReformedRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 4.5
The RingRated ★ 2.5
ChampagneRated ★ 2.5