Movies
Ratings
695
Knives OutRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 1.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0