Movies
Ratings
209
Big Hero 6Rated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Little ManRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0