Movies
Ratings
258
I Am The KingRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 4.0