Movies
Ratings
86
ElysiumRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.0
PushRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0