Titles you rated
HairsprayRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Horton Hears a Who!Rated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0