Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Faces PlacesRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
The Desert BrideRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 4.5
DelicacyRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5