Titles you rated
Snack KizutsukiRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 4.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
- The Final MatchRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.5