Movies
Ratings
982
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
TullyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Cats Don't Come When You CallRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Over the FenceRated ★ 2.5
Oh Lucy!Rated ★ 2.0