Series
Ratings
133
LiveRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0