Movies
Ratings
681
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
DevilRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0