Titles you rated
Get OutRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's HammerRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
The Chinese FeastRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0