Movies
Ratings
32
John WickRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0