Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0