Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.5
xXxRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5