Titles you rated
TrumboRated ★ 3.5
Cadillac RecordsRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0